Na skróty:

Informator dla rodziców:

Kalendarium

Wiadomości

LEKCJA MUZYKI

2018-10-08

Friedrich Nietzsche powiedział: „Bez muzyki życie byłoby pomyłką”, a za nim Jerzy Maksymiuk dodał: „… istotnie, muzyka to coś wspaniałego i niezwykłego. Potrafi nie tylko przenosić nas w niebiańskie rejony, uspokajać nawet w bardzo trudnych chwilach, dodawać siły gdy inne środki zawodzą ale też łączyć i znosić podziały. Co to za siła !. Muzyka to nie jest głośny, impertynencki jazgot i prymitywny zestaw dźwięków…”.

czytaj więcej »

SPRZĄTANIE ŚWIATA

2018-10-08

Clean up the World to ruch wywodzący się z Australii, który zapoczątkowany został w 1989r. przez Ina Kiermana – biznesmena i żeglarza. W Polsce zainicjowany został w 1994 r. i jak co roku jest wspólną lekcją poszanowania środowiska.

czytaj więcej »

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE V

2018-10-08

Doroczne święto obchodzą nie tylko dziewczynki ale również chłopcy mogą celebrować swój dzień, który w Polsce przypada 30 września i to wtedy oni obdarowywani są upominkami i niespodziankami od swoich koleżanek.

czytaj więcej »

Pozostałe wiadomości

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE II

2018-10-07

30 września przypada Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki z klasy II wręczyły swoim kolegom upominki i złożyły im życzenia.     

                                      

czytaj więcej »

WYCIECZKA DO RABKOLANDU

2018-10-07

27 września br. uczniowie klasy II, III i IV udali się do magicznego miasteczka ,,RABKOLAND" w Rabce - Zdroju.

czytaj więcej »

PROGRAM EDUKACYJNY ,,POLSKA - MOJA OJCZYZNA"

2018-10-07

W środę, 26 września br., przedszkolaki oraz uczniowie klas I-IV  mieli okazję wziąć udział w programie edukacyjnym ,,Polska - moja Ojczyzna" przygotowanym przez Agencję LUPUS.

czytaj więcej »

Galerie foto

Galerie wideo