Na skróty:

Informacje dla rodziców

Kalendarium

Wiadomości

Gminny Konkurs Ortograficzny

2018-06-15

W dniu 29 V 2018r dwie uczennice naszej szkoły wzięły udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym Super Ortografus w Weglowce.  W konkursie tym brały udział dzieci z klasy II i lll z terenu całej naszej gminy.

czytaj więcej »

FESTYN RODZINNY W KOMBORNI

2018-06-09

W sobotę, 9 czerwca w naszej szkole odbył się piknik rodzinny dla uczniów i rodziców naszej szkoły. Majowy festyn stał się już coroczną tradycją.

czytaj więcej »

,,W zdrowej sali duży ruch" - realizacja projektu Fundacji PZU

2018-06-09

Celem projektu było odnowienie ścian w sali gimnastycznej w SP w Komborni. Mimo, że sala została oddana do użytku zaledwie 8 lat temu, na ścianach pojawiły się pęknięcia i grzyb.

czytaj więcej »

Pozostałe wiadomości

WYCIECZKA DO ZABRZA, CHORZOWA I ZATORU

2018-06-02

W dniach 29 i 30 maja uczniowie klas: V, VI i VII Szkoły Podstawowej oraz II i III Gimnazjum uczestniczyli w wycieczce krajoznawczej na Górny Śląsk i Zatoru.

czytaj więcej »

MŁODZI MISJONARZE

2018-05-16

8 maja uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Komborni uczestniczyli w IX Majówce Misyjnej, zorganizowanej pod hasłem „Marzenia afrykańskich dzieci”, a odbyła się ona w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Krośnie.

czytaj więcej »

ZIELONA SZKOŁA W RYMANOWIE ZDROJU

2018-05-16

Od 4 do 6 maja uczniowie klasy IV i VI ze Szkoły Podstawowej w Komborni oraz ich starsi koledzy z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej w Korczynie, wraz z opiekunami: p. Sabiną Gonet i p. Anną Grzesik uczestniczyli w różnorodnych i niezwykle ciekawych zajęciach „zielonej szkoły”, realizowanych w Domu Wczasów Dziecięcych w Rymanowie Zdroju. 

czytaj więcej »

Galerie foto

Galerie wideo