AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fspkombornia.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2Fzadziwiam-siebie-gdy-siebie-poznaje&chs=350x350&chld=L|4

Aktualność

30-10-2018Zadziwiam siebie, gdy siebie poznaję!

Szkoła Podstawowa w Komborni w Roku Szkolnym 2017/2018  przystąpiła do kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, w ramach której zostały zorganizowane dwa konkursy: literacko-plastyczny AUTOPORTRET oraz literacki Napisz do Nas List. Do końca czerwca napłynęło kilka tysięcy prac do organizatora czyli Stowarzyszenia producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu. W ramach konkursu AUTOPORTRET zostali wyróżnieni uczniowie z naszej Szkoły:

- Hubert Kuźnar,

- Michał Boczar,

- Julia Józefczyk,

- Anita Zywar,

a nagroda główna powędrowała do Agnieszki Zywar.

Dnia 23 października Agnieszka Zywar wraz opiekunem organizacji konkursu w Szkole Podstawowej w Komborni - panią Sabiną Gonet, tatą dziewczynki i zastępcą wójta Gminy Korczyna Januszem Pojnarem udali się do Warszawy gdzie w Centrum Olimpijskim podczas uroczystej Galii odbył się odbiór głównej nagrody.  Główną nagrodą był bezprzewodowy zestaw muzyczny z technologią BLUETOOTH.

Hasło konkursu „Zadziwiam siebie, gdy siebie poznaję”! Uczestnik w konkursie plastycznym miał pokazać siebie, kim jest. Zadaniem konkursu było narysowanie swojego autoportretu lub opisanie swojej osoby. Konkurs literacki to sztuka autoprezentacji. Zadaniem uczestnika konkursu było napisanie listu motywacyjnego. Opisać swoje mocne strony, bo każdy z nas posiada w sobie coś wartościowego, czym może podzielić się z innymi.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych konkursach, jak większej wiary w samego siebie i otwartości do innych.

p. Teresa Gazda, p. Sabina Gonet

Podziel się: